Płytki klinkierowe na ścianę i elewację
24.05.2021

Cegła na ścianie i elewacji. Mineralne płytki klinkierowe ELABRICK już dostępne!

Firma Elastolith wprowadza na polski rynek nową markę mineralnych płytek klinkierowych. Produkty sygnowane logo ELABRICK przeznaczone są dla segmentu DIY. Pod marką ELABRICK dostępnych jest aż 30 unikalnych modeli płytek o szerokiej palecie barw oraz 7 kolorów fugi, dzięki którym stworzymy niepowtarzalne klinkierowe elewacje oraz w piękny sposób wykończymy wnętrza.

Mineralne płytki klinkierowe na elewacji i we wnętrzach

Od niemal 60 lat firma Elastolith tworzy najlepsze jakościowo systemy płytek klinkierowych, które stosuje się w nowoczesnym budownictwie i podczas renowacji. Płytki,  do tej pory dostępne na polskim rynku pod marką ELASTOLITH, są szeroko wykorzystywane przez projektantów, architektów, deweloperów, a także stosowane przez wykonawców, domowych majsterkowiczów oraz inwestorów indywidualnych, którzy szczególnie doceniają  możliwość samodzielnego i bezproblemowego wykorzystania mineralnych płytek klinkierowych na elewacji i we wnętrzach. To właśnie z myślą o nich została wprowadzona na rynek nowa marka ELABRICK.

Płytki klinkierowe na ścianę i elewację
Płytki Elabrick w kolorze Corsica
Fot. Elastolith/Elabrick

Płytki klinkierowe produkowane z naturalnych materiałów

Płytki klinkierowe ELABRICK wytwarzane są w Haaksbergen w tej samej holenderskiej manufakturze, co inne rozwiązania firmy Elastolith. Są produkowane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych materiałów: piasku kwarcowego, żywic oraz barwników powstających na bazie naturalnych tlenków żelaza. Do wyboru mamy 30 unikalnych modeli płytek o szerokiej palecie barw oraz 7 kolorów fugi, będącej jednocześnie klejem. Niepowtarzalną fakturę każdej płytki zapewnia ręczna produkcja.

Płytki klinkierowe na ścianę i elewację
Płytki Elabrick w kolorze Colorado
Fot. Elastolith/Elabrick

Łatwy i szybki montaż

Z płytkami klinkierowymi ELABRICK szybko i samodzielnie stworzymy ceglaną ścianę lub fasadę – bez konieczności stawiania dodatkowych podkonstrukcji czy zakupu profesjonalnych narzędzi. To rozwiązanie, przeznaczone do zastosowania na ścianach zewnętrznych i wewnętrznych, sprawdzi się również w narożnikach i na łukach, zapewniając świetny efekt wizualny ze względu na możliwość samodzielnego docinania i doginania płytek.

Płytki klinkierowe na ścianę i elewację
Płytki Elabrick w kolorze Bretagne
Fot. Elastolith/Elabrick

Odporne płytki klinkierowe bez wymaganej impregnacji i fugowania

Płytki ELABRICK nie wymagają impregnacji i fugowania. Są odporne na uderzenia, promieniowanie UV, wodę i zmienne warunki atmosferyczne. To trwałe rozwiązanie, które może nam posłużyć przez lata. Jest gwarancją wytrzymałości przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy. Nowe płytki ELABRICK są dostępne w marketach grupy PSB, PSB Mrówka, sieci sklepów OBI oraz Merkury Market. Można je będzie również wkrótce zamówić bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym www.elabrick24.pl.

Materiał prasowy ELABRICK

Kategorie

Budowa ELABRICK Elewacja Elewacja Elewacja i dach Polecamy Remont Ściana i sufit Technologie

Podziel się