Ogrzewanie domu klimatyzatorem. Fot. ANDE
21.09.2021

Ogrzewanie domu klimatyzatorem

Klimatyzator kojarzy się głównie z upałami i zbawiennym chłodem. Jednak nie każdy wie, że może on być idealnym urządzeniem na okres przejściowy – jesienny, kiedy mieszkania już się wychładzają, a ogrzewanie jeszcze nie działa. Rozwiązaniem może być ogrzewanie domu klimatyzatorem.

Jesienne dogrzewanie domu klimatyzatorem

Początek jesieni zwiastuje chłodne dni i zimne noce. Sezon grzewczy jeszcze nie wystartował, a w mieszkaniach już robi się zimno. Ogrzewanie domu klimatyzatorem? Dobrym rozwiązaniem może być korzystanie z klimatyzatora z funkcją ogrzewania. Taką funkcję posiadają między innymi klimatyzatory marki ANDE, z których możesz korzystać śmiało przez cały rok.

Klimatyzator chłodzi latem i ogrzewa jesienią

Latem chłodzą a jesienią czy zimą dogrzewają, jeśli standardowe ogrzewanie jest niewystarczające lub sezon grzewczy jeszcze nie ruszył. Bez obaw o koszty możesz ogrzewać pomieszczenie, ponieważ klimatyzatory ANDE w funkcji grzania posiadają klasę energetyczną A+, co wpływa na niższy koszt eksploatacji oraz emisji CO2.

Ogrzewanie domu klimatyzatorem. Fot. ANDE
Ogrzewanie domu klimatyzatorem. Fot. ANDE

Filtr PM 2.5 w klimatyzatorze

Urządzenia ANDE są wyposażone także w filtr PM 2.5. Zapewnia on świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki elektrostatycznej jonizacji, użyte filtry usuwają 99.9% szkodliwych mikrocząsteczek, które są szkodliwe dla naszych dróg oddechowych.

Dogrzewanie, filtrowanie i oczyszczanie powietrza klimatyzatorem

Dlatego, zamiast kupować kolejne urządzenie do domu, które będzie służyło do filtrowania lub oczyszczania powietrza, pomyśl o montażu klimatyzatora, który będzie ochładzał latem, ogrzewał zimą, a w dodatku filtrował powietrze i oczyszczał z uciążliwych dla zdrowia pyłów smogu.

Materiał prasowy ANDE

Kategorie

ANDE Centralne ogrzewanie Instalacje Wentylacja i klimatyzacja

Podziel się