Impregnacja cegły, piaskowca i tynku na ścianach
29.06.2021

Impregnacja cegły, piaskowca i tynku na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych

Wykorzystywane przez projektantów, architektów i inwestorów elementy dekoracyjne, takie jak piaskowiec, cegła czy tynki obecne są dziś w bardzo wielu przestrzeniach – zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Użytkownicy nie zdają sobie jednak sprawy, że utrzymanie ich doskonałego wyglądu wymaga zastosowania środków chemicznych – dedykowanych impregnatów.

Rozwiązaniem, które zadba o doskonały wygląd tego typu elementów, uwydatni kolor i zapewni ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych jest ATLAS IMPREGNAT DO PIASKOWCA, CEGŁY i TYNKÓW.

Impregnacja porowatych powierzchni

ATLAS IMPREGNAT DO PIASKOWCA, CEGŁY I TYNKÓW zabezpiecza silnie porowate powierzchnie przed zabrudzeniami i penetracją wody, umożliwia utrzymanie okładzin w czystości, a także gwarantuje długotrwały, niezmieniony wygląd zaimpregnowanej powierzchni. Rekomendowany jest do stosowania zarówno na powierzchniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w szczególności do: elewacji, dachów, murków ogrodzeniowych, a także wewnętrznych elementów dekoracyjnych.

Zastosowanie produktu wydłuża żywotność impregnowanej powierzchni oraz umożliwia ich powierzchniowe samooczyszczenie – woda z opadów atmosferycznych spływa w sposób swobodny oczyszczając powierzchnię z kurzu, pyłu, zarodników i innych drobnych zabrudzeń.

Łatwa aplikacja

ATLAS IMPREGNAT DO PIASKOWCA, CEGŁY I TYNKÓW produkowany jest jako gotowy do bezpośredniego użycia preparat. Łączenie go z innymi produktami, rozcieńczanie czy zagęszczanie jest niedozwolone. Aplikacja produktu ogranicza się do naniesienia do na impregnowaną powierzchnię za pomocą pędzla lub wałka malarskiego. Do nanoszenia kolejnej warstwy preparatu (w przypadku bardziej nasiąkliwych podłoży) można przystąpić już po upływie 6h!

Nowa linia produktów ATLAS

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Więcej informacji na temat ATLAS IMPREGNAT DO PIASKOWCA, CEGŁY I TYNKÓW oraz innych nowych produktów znaleźć można na www.atlas.com.pl.

ATLAS IMPREGNAT DO PIASKOWCA, CEGŁY I TYNKÓW dostępny jest w opakowaniach:
1 litrowych, w cenie netto ok. 40 zł
5 litrowych, w cenie netto ok. 135 zł

Materiał prasowy ATLAS

Kategorie

ATLAS Elewacja i dach Remont Ściana i sufit

Podziel się