ISOVER Szlakiem mistrzów izolacji
20.03.2021

Cykl reportaży Szlakiem Mistrzów Izolacji na kanale Youtube ISOVERPL

Na kanale Youtube ISOVERPL ruszył specjalny cykl zatytułowany Szlakiem Mistrzów Izolacji. W serii krótkich, dynamicznych filmów bohaterowie opowiedzą m.in. o swojej drodze do profesjonalizmu, współpracy z inwestorami, prowadzeniu firmy rodzinnej, sukcesach i porażkach, a także o swoich pasjach. 

Seria 14 reportaży obejmuje wywiady z właścicielami budowlanych firm wykonawczych z różnych regionów Polski Premiera pierwszego odcinka odbyła się 26 listopada 2020 roku, kolejne – co drugi czwartek.

Światła! Kamera! Akcja!

Dlaczego wybrali ten fach? Czy praca wykonawcy zmieniła się na przestrzeni lat? Jak układają współpracę z inwestorami? Jakie inwestycje najlepiej wspominają? Na te i inne pytania odpowiedzi udzielają profesjonalni wykonawcy, którzy na zaproszenie ISOVER wzięli udział w nagraniach. Na drugim planie występują place budowy i ekipy budowlane z całej Polski. Całość cyklu filmów na YouTube ma lekki i swobodny charakter – bez sztywnych scenariusz, dubli i wystudiowanych kwestii. Ten cykl przedstawia aktualny obraz zawodu i branży, ale przede wszystkim ludzi, którzy je naprawdę tworzą. Gratka, szczególnie dla osób, które rozważają wybór szkoły budowlanej lub rozkręcają właśnie swoją firmę.

– Zawód budowlańca jest dziś już lata świetlne od stereotypów z filmów Stanisława Barei. Dobrzy fachowcy są bardzo pożądani, a ich portfele zamówień są wypełnione na wiele miesięcy, pomimo cyklicznych kryzysów. Naszą ideą było stworzenie cyklu, który w lekkiej formie przedstawi ciekawych ludzi, pełnych pasji do wykonywanego zawodu. Takich, którzy po haśle „światła, kamera, akcja” nie tracą swojej autentyczności – mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER. – Nasza scena należy do Mistrzów Izolacji, którzy mają rzadką szansę, aby na chwilę zatrzymać się i dać się poznać potencjalnym inwestorom z innej perspektywy.

Celem serii „Szlakiem Mistrzów Izolacji” jest promocja firm wykonawczych z różnych regionów Polski, a także samego zawodu budowlańca, jak również pokazanie przez pryzmat prawdziwych fachowców niuansów budowlanych, potrzeb i zmian w branży oraz pasji i szacunku do pracy.

Całą serię reportaży z cyklu „Szlakiem Mistrzów Izolacji” można zobaczyć na kanale Youtube ISOVERPL

Materiał prasowy ISOVER

Kategorie

Rynek WIadomości

Podziel się