Konkurs odNowa Polbruk
11.08.2021

odNOWA z Polbruk. Konkurs na metamorfozę otoczenia posesji

odNOWA z Polbruk to nowy program promocyjny firmy Polbruk, skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy planują wymianę nawierzchni wokół posesji i metamorfozę otoczenia swojego domu.

Konkurs odNOWA z Polbruk trwa od 1 kwietnia 2021 r. do 30.09.2021 r. Zasady są proste, aby wziąć udział w konkursie należy dokonać metamorfozy posesji z produktami Polbruk. W tym celu należy zakupić i wykorzystać w aranżacji wybraną kostkę brukową, płyty betonowe lub elementy małej architektury marki Polbruk.

Konkurs odNowa Polbruk
Fot. Polbruk

Nowa aranżacja. Metamorfoza starej nawierzchni

Metamorfozę należy udokumentować, wykonując zdjęcia starej i nowej aranżacji: jedno przed metamorfozą i maksymalnie trzy, już po zmianach. W następnym kroku, poprzez stronę konkursową www.polbruk.pl/pl/odnowa należy przesłać do Organizatora, zdjęcia, dowód zakupu oraz formularz zgłoszeniowy.

Nagroda główna!

Nagrodą główną jest zwrot kosztu zakupu produktów Polbruk wykorzystanych w metamorfozie. Oprócz nagrody głównej do wygrania jest 20 designerskich podwieszanych foteli ogrodowo-tarasowych typu kokon.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni, zgodnie z zasadami podanymi w regulaminie, przez specjalnie powołaną Komisję Konkursową. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej do 18 października br.

Szczegółowy regulamin oraz lista produktów biorących udział w konkursie znajduje się na stronie: www.polbruk.pl/pl/odnowa

Nowości w ofercie Polbruk.. Triada, Murro, Tigela, Grando

Warto zwrócić uwagę na to, że promocja obejmuje również tegoroczne nowości w ofercie Polbruk, czyli elegancką kostkę brukową Triada, ogrodzenie Murro, donicę Tigela oraz stopień schodowy Grando, który jest już znany na rynku, a w tym roku pojawił się w kolejnym wymiarze i nowych wariantach kolorystycznych.

Zakupu produktów można dokonać w hurtowniach ogólnobudowlanych z listy oficjalnych partnerów handlowych, dostępnej na stronie www.polbruk.pl

Materiał prasowy POLBRUK

Kategorie

POLBRUK Promocje Wydarzenia

Podziel się