Wiosenna promocja. For. OknoPlus
05.05.2021

Otwórz się na wiosenne nowości! Start sezonowej promocji marki OknoPlus

Cytując klasyka: „jak jest zima, to musi być zimno”, ale gdy mrozy odpuszczają, wraz ze znikającym śniegiem topnieją ceny rozwiązań OknoPlus. Tej wiosny producent przygotował coś specjalnego – produkty PVC i ALU ze zniżką nawet do 39% oraz cały pakiet korzyści i bonusów. Obejmują one również marcową premierę – ekonomiczne, ekologiczne i designerskie drzwi Reveal. Promocja trwa do 31 maja.

Co tej wiosny przygotował dla klientów OknoPlus?

Nowość – prawdziwa REVEALacja

Choć mogłoby się wydawać, że o drzwiach powiedziano już niemal wszystko, tej wiosny na scenę wkracza zupełnie nowy gracz, który wywoła na rynku niemałe zamieszanie! 

Produkt w klasie premium i cenie przyjaznej dla każdego portfela? To możliwe! Drzwi Reveal to doskonały standard izolacyjności termicznej, przy zachowaniu najwyższej ergonomii użytkowania, funkcjonalności i nowoczesnej estetyki.

Wiosenna promocja. For. OknoPlus
Fot. OknoPlus

Współczynnik przenikania ciepła już od 0,80 W/m2K, szyba dwu- lub trzykomorowa z grubością pakietów 48 mm, Ug wynoszące 0,6 W/m2K, ciepła ramka, wysoka wodo- i wiatroszczelność, a do tego wszystko idealnie wpisujące się w założenia przepisów Zero Energy 2020 – nowe drzwi Reveal od OknoPlus to idealny wybór dla tych, którzy w przypadku jakości i niezawodności nie chodzą na żadne kompromisy.

Dodając do tego aż 30 różnorodnych paneli i możliwość pełnej personalizacji skrzydła, zyskujemy produkt ze wszech miar doskonały. W wiosennej promocji można zdobyć voucher, który pozwoli kupić je 500 zł taniej! 

Wiosenna promocja. For. OknoPlus
Fot. OknoPlus

Z widokiem na jakość w doskonałej cenie!

Nie byłoby wiosennej promocji OknoPlus bez wyjątkowych zniżek na flagowe rozwiązania producenta. Designerski format przeszkleń, lepsze doświetlenie wnętrz, wysoka energooszczędność i wzornictwo, które sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku tradycyjnych, jak i nowoczesnych projektów budynków – tej wiosny rabaty na PVC i ALU sięgają nawet 38%! Wybierając pakiety szybowe ECLAZ do całego zamówienia rabat rośnie do 39%!

Wiosenna promocja. For. OknoPlus
Fot. OknoPlus

Ale to nie wszystko!

Otwarci na korzyści!

Promocje produktowe to tylko część niespodzianek przygotowanych dla klientów OknoPlus. Atrakcyjne propozycje okraszone będą również innymi bonusami, jak choćby dodatkowe zniżki na produkty firmy FILL czy bezpłatne ubezpieczenie szyb.

Promocja trwa do 31 maja. Szczegóły oraz wysokość rabatów dostępne są w Salonach Sprzedaży OknoPlus oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych OknoPlus.

Materiał prasowy OknoPlus

Kategorie

OknoPlus Promocje Wydarzenia

Podziel się