Wienerberger Korzyści Murowane. Promocja konsumencka dla budujących
09.04.2021

Wienerberger Korzyści Murowane. Promocja dla budujących i urządzających otoczenie domu

Wienerberger Korzyści Murowane to program promocyjny skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy planują zakup pustaków i dachówek na budowę swojego domu.

Od 1 kwietnia 2021 r. do programu dołącza firma Semmelrock oferująca produkty do aranżacji otoczenia domu takie jak: kostki brukowe, płyty tarasowe czy produkty na ścieżki ogrodowe. Zwrotem gotówki na konto premiowane są zakupy wszystkich typów pustaków Porotherm i wykrojów dachówek Koramic wraz z akcesoriami niezbędnymi na każdej budowie oraz wybranych produktów Semmelrock. 

Klienci, którzy zdecydują się na zakup wszystkich trzech kategorii produktowych mogą zyskać nawet 3 500 zł.

Kupując produkty na ściany i dach z portfolio Wienerberger wraz z akcesoriami czy wybrane produkty Semmelrock na podjazdy, tarasy lub ścieżki ogrodowe każdy kupujący inwestor indywidualny może uzyskać zwrot części poniesionych wydatków nawet do 3 500 zł, które otrzyma w formie przelewu na swoje konto bankowe.  

Zakupu można dokonać w punkcie sprzedaży z listy oficjalnych partnerów handlowych Wienerberger oraz Semmelrock dostępnej na stronie Promocji – www.korzyscimurowane.pl. Zakupy mogą być realizowane samodzielnie lub też przez wykonawcę (zakup z usługą wykonawstwa). Obie te formy zakupu są dopuszczalne, różnią się jedynie sposobem rozliczenia.

Aby uzyskać murowane korzyści należy PRZED ZAKUPEM zarejestrować się na  stronie Promocji, aktywować wybraną Promocję (na zakup produktów Porotherm i/lub Koramic i/lub Semmelrock) a następnie dokonać zakupu i zarejestrować dokumenty potwierdzające zakup. W przypadku produktów Wienerberger uczestnicy mają możliwość skorzystać z bezpłatnej usługi wyliczenia wszystkich niezbędnych na budowie produktów i doradztwa technicznego.

Szczegóły i Regulamin na www.korzyscimurowane.pl

Materiał prasowy Wienerberger

Kategorie

Promocje WIENERBERGER Wydarzenia

Podziel się