Akademia profesjonalisty Sopro - The Sopros
28.02.2021

Akademia Profesjonalisty Sopro. Edycja Wiosna 2021

Akademia Profesjonalisty to cykl całodniowych spotkań, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Profesjonaliści cenią nasze szkolenia za merytoryczne, ale przede wszystkim praktyczne i fachowe wsparcie działu technicznego Sopro. 

Szkolenia najwyższej jakości

Prace nad wiosenną edycją Akademii trwają. W tym roku, zaplanowaliśmy solidną dawkę wiedzy na temat praktycznych i teoretycznych zagadnień dotyczących wszystkich prac okładzinowych.

Akademia Profesjonalisty. Co zaplanowaliśmy?

Wiosenna edycja Akademii Profesjonalisty w 2021 roku to aż cztery różne tematy z zakresu prac glazurniczych. W tej edycji przedstawimy w nowej odsłonie tematy „Megaformatów”, „Nowoczesnej łazienki”, „Tarasów i balkonów” oraz „Basenów”. Programy wszystkich czterech szkoleń skoncentrują się na nowoczesnych rozwiązaniach chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych. Eksperci Sopro zaprezentują, m.in. jak radzić sobie z odpływami podłogowymi, w jaki sposób poprawnie montować i obchodzić się z wielkoformatowymi płytami, jakich narzędzi używać przy obróbce różnego typu okładzin, czy też jak przygotować i uszczelniać podłoże. W trakcie Akademii przekażemy skondensowaną dawkę praktycznej wiedzy i ciekawostek przydatnych w codziennej pracy.

Akademia Profesjonalisty. Co przygotowaliśmy?

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii, stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych. 

Kalendarz szkoleń:

 • 23.03.2021 – Rzeszów – Nowoczesna Łazienka ODWOŁANE
 • 30.03.2021 – Radom – Megaformaty
 • 13.04.2021 – Szczecin – Nowoczesna Łazienka
 • 20.04.2021 – Zambrów – Megaformaty
 • 27.04.2021 – Pruszków – Megaformaty
 • 11.05.2021 – Nowy Sącz – Tarasy i balkony
 • 18.05.2021 – Gdańsk – Tarasy i balkony
 • 25.05.2021 – Płock – Tarasy i balkony
 • 01.06.2021 – Lublin – Tarasy i balkony
 • 08.06.2021 – Jelenia Góra – Nowoczesna Łazienka
 • 15.06.2021 – Poznań – Baseny


Partnerzy wiosennej edycji:

Megaformaty – Cerrad, Raimondi

Nowoczesna łazienka – Tubądzin, Geberit

Tarasy i balkony – Cerrad, Rubi

Baseny – Agrob Buchtal, Raimondi

Zapisz się!

Ruszyły zapisy na wiosenną edycję Akademii Profesjonalisty! Miło nam poinformować Państwa iż tegoroczna edycja Akademii Profesjonalisty jest bezpłatna. Wypełnij formularz znajdujący się pod www.akademiaprofesjonalisty.pl, aby wziąć udział. Liczba miejsc na każdej Akademii jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz:

www.akademiaprofesjonalisty.pl 

Źródło i zdjęcia: sopro.pl

Kategorie

Szkolenia Wydarzenia

Podziel się